איזה אייפד מתאים לכם? במאמר זה ננסה לפשט את היתרונות והחסרונות של מכשירי האייפד השונים, וננסה לעזור לכם למצוא את האייפד המתאים ביותר עבורכם. קריאה מהנה

 

אייפד 10.2 

האייפד 10.2 הוא המחליף הישיר של  סדרות האייפדים המוזלים, והפעם שינויים קטנים. עם מעבד A10. החזק מספיק, תוכלו גם לערוך סרטים וסרטונים באיכות גבוהה 4K. לשחק במשחקים גרפיים לדבר בשיחת וידאו, האייפד 10.2 גם תומך ב apple pencil, וכן במקלדת אפל מותאמת איתו תוכלו לצייר, לכתוב הערות, לעבוד על תוכנות גרפיקה, ועוד. 

מצלמה קידמית ומצלמה אחורית, תמיכה במציאות רבודה, קישוריות WIFI מהירה, ואפשרות לחבר מקלדת. אפשרות גם לחיבור סלולרי. תומך LTE 

אם אתם מחפשים אייפד בסיסי כזה שייתן לכם מענה לצפיה,קריאה,או תחביבים כגון ציור או משחקים ברמה טובה רכשו את האייפד 10.2

לעמוד המוצר אייפד 10.2 לחצו כאן  

אייפד חדש יבואן רישמי 10.2 ipad buyiphone.co.il
ipad air 10.5 buyiphone.co.il אייפד אייר צבע זהב

אייפד אייר ipad AIR 10.5

האייפד אייר 10.5 עם מסך מעט גדול יותר מ אייפד 9.7, תצוגה מתקדמת הכוללת מסך רטינה ו true tone טכנולגיה המתאימה את חום וטמפרטורת הצבעים בהתאם למצב התאורה עם יכולות גרפיקה עד פי 2 מהדגם הקודם, לאייפד אייר 10.5 מעבד חזק מאוד A12 המסוגל לביצועים מהירים יותר בעד כ 70% מדגם האייפד הקודם, תמיכה מלאה בעיפרון הדיגיטלי ה pencil של חברת אפל, וכמובן גם במלקדת אלחוטית. מצלמת 8MP וחיישן טביעת אצבע. 

ניתן להשיג גם בגרסת הסלולר, המאפשרת לכם להיות זמינים גם ללא חיבור ה WIFI

לעמוד המוצר לחצו כאן 

 

אייפד מיני ipad mini 

האייפד מיני הוא מכשיר שנברא להיות נייד, עם גודל תצוגה של 7.9, ואפשרות גם לחיבור סלולר לקבלת זמינות בכל מקום ללא צורך באינטרנט אלחוטי, 

באייפד מיני החדש מסך רטינה true tone טכנולגיה המתאימה את חום וטמפרטורת הצבעים בהתאם למצב התאורה, לאייפד מיני סוללה חזקה במיוחד, המספיקה לכ 10 שעות עבודה, האייפד מיני עם מעבד חזק במיוחד A12 bionic המותאם לעבודה על אפליקציות כבדות כגון אפליקציות גרפיקה ומשחקים. אפשרות חיבור לעיפרון הדיגיטלי ה pencil.

עם מצלמה קידמית ואחורית, ואפשרות לקיים שיחות וידאו face time. 

לעמוד המוצר לחצו כאן 

ipad mini יבואן רישמי אייפד מיני buyiphone.co.il צבע לבן
IPAD PRO 11 אייפד פרו 11

אייפד פרו  2018 ipad pro 11

 האייפד החזק והעוצמתי שיצא אי פעם , בעיצוב חדש, ללא קצוות, מסך מלא Liquid Retina עם צבעים מדוייקים יותר לחווית צפיה ועבודה איכותיים יותר,  טכנולוגיית promotion המתאימה את קצב הריענון של הצג לקצב הפריימים של התוכן.
מעבד A12 bionic הכולל 8 ליבות, מאפשר לכם שימוש מהיר וחזק יותר, מינמום צריכת סוללה, עד 10 שעות עבודה! התממשקות מלאה apple pencil ולמקלדת בלוטוס, חיבור טעינה USB C, קל משקל, מתאים לעבודות גרפיקה, מצלמה אחורית וקידמית, מנגנון זיהוי פנים. 
 

אייפד פרו 11 2020 – IPAD PRO 11 

 שיפורים בגזרת המצלמה עם מצלמה כפולה בגב המכשיר,בעיצוב חדש, ללא קצוות, מסך מלא Liquid Retina עם צבעים מדוייקים יותר לחווית צפיה ועבודה איכותיים יותר,  טכנולוגיית promotion המתאימה את קצב הריענון של הצג לקצב הפריימים של התוכן.

מעבד A12Z bionic הכולל 8 ליבות, מאפשר לכם שימוש מהיר וחזק יותר, מינמום צריכת סוללה, התממשקות מלאה apple pencil ולמקלדת בלוטוס, מקלדת המג’יק החדשה הכוללת עכבר מה שהופך את השימוש באייפד פרו לכמעט מחשב נייד. חיבור טעינה USB C, קל משקל, מתאים לעבודות גרפיקה או סתם לצייר, האייפד החזק והעוצמתי אי פעם. מצלמה אחורית וקידמית, מנגנון זיהוי פנים מתקדם. 
 
ipad_pro 2020 אייפד פרו
IPAD PRO 12.9 אייפד פרו 12.9 2018

אייפד פרו 2018 12.9 – ipad pro 12.9 

 האייפד פרו 12.9 יצא בשלושה גרסאות עד כהגרסא ראשונה בשנת 2015, השניה ב 2017, והגרסא השלישית קיבלה שדרוג רציני בכמה אספקטיםהראשון הוא המסך המלא ללא קצוות וללא כפתור ביתבטכנולוגיית Liquid Retina המתקדמת לדיוק צבעים מירביחווית צפייה יוצאת דופן עם טכנלוגיית ה ProMotion המתאימה את קצב רענון התצוגה בהתאם לקצב התוכן. face id חיישן זיהוי פנים מתקדםהמסוגל לזהות את פרצופכם לאורך ולרוחבמעבד חזק יותר ה A12 bionic בעל 8 ליבותעם ביצועים טובים יותר מרוב המחשבים הניידיםסוללה חזקה במיוחדעד 10 שעות עבודה רצופותתמיכה מלאה ב עט ה apple pencil. והתממשקות מלאה למקלדת ניידת ה smart kyboard של אפלומחבר טעינה  usb – c.

אייפד פרו 12.9 2020 – IPAD PRO 12.9 

 האייפד פרו 12.9 יצא בשלושה גרסאות עד כהגרסא ראשונה בשנת 2015, השניה ב 2017, הגרסא השלישית של 2018 קיבלה שדרוג רציני בכמה אספקטים, השדרוג המשעותי שקיבל האייפד פרו בשנת 2018 הראשון הוא המסך המלא,ללא קצוות וללא כפתור בית. בגרסא הרביעית שמרה אפל על צורתו מהדגם הקודם ועל מסך התצוגה בטכנולוגיית Liquid Retina המתקדמת לדיוק צבעים מירבי, אייפד זה מתאים במיוחד לעריכת וידאו, ציור, גרפיקה, עם חווית צפייה יוצאת דופן עם טכנלוגיית ה ProMotion המתאימה את קצב רענון התצוגה בהתאם לקצב התוכן. face id חיישן זיהוי פנים מתקדםהמסוגל לזהות את פרצופכם לאורך ולרוחבמעבד חזק יותר ה A12Z bionic בעל 8 ליבותעם ביצועים טובים יותר מרוב המחשבים הניידים, ועכשיו גם המקלדת החדשה המגי’ק ההופכת את האייפד פרו לכמעט מחשב נייד סוללה חזקה במיוחדתמיכה מלאה ב עט ה 2 apple pencil. ומחבר טעינה USB-C. שיפור נוסף ומשמעותי הוא בגזרת המצלמות עם הכפלת מערך הצילום בגב המכשיר. 

ipad-pro-12 אייפד פרו.png שחור

אתר BUYIPHONE מופעל ע”י מעבדת FIXPHONE.CO.IL. המעבדה המדוגרת בישראל, אנו מזמינים אתכם לקרוא ממאות הביקורות ברחבי הרשת.