יבואן רשמי של אפל

יבואן אפל רשמי – מה זה אומר?​

אין ספק שחברת אפל היא אחת החברות המצליחות ביותר בעולם. אם נולדתם על כדור הארץ, ככל הנראה שמעתם את השם סטיב ג'ובס ואתם יודעים לכל הפחות מה זה אייפון. המוצרים של חברת אפל חובקים את כל תחומי האלקטרוניקה והמחשוב עם קו מחשבי המקינטוש, סדרת הטלפונים החכמים אייפון, אוזניות אייפודס ועוד שלל מוצרים נחשקים.

אך למרות שהחברה האמריקאית משווקת את מוצריה בחנויות apple store בכל רחבי העולם, ישראל עוד לא זכתה לסניף ייעודי של מוצרי החברה. בארץ יש לחברת אפל יבואן רשמי ומוצרי החברה מופצים למגוון חנויות דיגיטל שונות.

במאמר הבא ננסה לעשות קצת סדר לגבי קנייה נבונה של מוצרי אפל ונסביר מה ההבדלים בין העיקריים בין קנייה אצל יבואן רשמי של אפל, יבואן מקביל וחנות פרטית ואיך זה משפיע על האחריות על המוצרים.

קניית מוצרי אפל בישראל​

כאמור, אין חנות אפל בארץ אך יש מבחר חנויות בהן ניתן לקנות את מוצרי החברה. ההבדל העיקרי ביניהן הוא האם המוצרים הגיעו מטעם יבואן אפל רשמי או לא. יש בארץ מספר מצומצם של יבואנים מורשים אשר מייבאים ומפיצים את מוצרי החברה והם נחשבים יבואן מורשה אפל.

בנוסף ליבואנים הרשמיים יש גם יבואנים מקבילים. המדינה מאשרת ליבואן מקביל לרכוש את אותם המוצרים שרוכש היבואן הרשמי בדרכים אחרות ולא ישירות מהחברה, למשל דרך מדינה שלישית. זה חוקי לחלוטין ומאפשר לצרכנים להנות משוק תחרותי יותר.

כיוון שמדובר באותם המוצרים בדיוק הצרכן הממוצע לא אמור להרגיש בהבדל בין אם קנה מוצר שהגיע לחנות דרך יבואן מקביל אפל או דרך יבואן מורשה.

אחריות אייפון יבואן רשמי לעומת יבואן מקביל​

ההבדל המשמעותי מבחינת הצרכן היא תעודת האחריות. במקרה של יבואן רשמי אפל מאשרת לו לתת אחריות יצרן על הסחורה אותה ייבא. כמו כן, בקניית אייפון אחריות יבואן רשמי כוללת את שירותי התיקונים מטעם היצרן.

יחד עם זאת, צרכנים רבים מעדיפים לקנות אייפון יבואן מקביל בגלל רמת שירות גבוהה יותר שהם מקבלים תמורתו, מחירים נוחים או זמני אספקה מהירים יותר.

יבואן אפל מקביל מספק אחריות מטעם החנות שממנה נקנה המכשיר. חשוב לבדוק האם האחריות היא אחריות מלאה והאם היא תקפה לאורך אותה תקופת אחריות כמו של מוצרי apple יבואן רשמי

אם אתם רוצים לקנות אייפון חדש בראש שקט הגעתם למקום הנכון. אצלנו ב BUYIPHONE תוכלו למצוא מגוון מוצרי אפל במחירים נוחים יחד עם שירותי מעבדה מקצועית לטיפול בכל סוגי מכשירי אפל.

BUYIPHONE יכולה להציע אחריות מקיפה ומלאה על המוצרים אותם היא מוכרת בזכות מעבדת התיקונים המקצועית של FIXPHONE, שאיתה אנו עובדים בשותפות מלאה. אז אם אתם רוצים לקנות מוצר חדש של אפל, BUYIPHONE היא הכתובת למוצרי אפל בישראל.