איירפודס תקלות

תקלות נפוצות בAirpods  – איך מאפסים / מגדירים מחדש איירפודס ועוד

אין ספק שהאיירפודס של אפל הן בין האוזניות האל-חוטיות הטובות ביותר הקיימות היום בתחום. אבל שום דבר לא מושלם וגם האוזניות הטובות ביותר לפעמים פשוט לא עובדות כמו שצריך.

למרבה השמחה את רוב התקלות שחוזרות על עצמן אצל משתמשים שונים ניתן לסדר בקלות בעזרת כמה צעדים פשוטים. במאמר הבא נסביר על התקלות הנפוצות ואיך להתמודד עם מקרים בהם איירפודס לא עובד בצורה תקינה.

איירפודס תקלות נפוצות

במקרים של תקלה לא תמיד קל להצביע מיד על הסיבה. לפעמים זו סוללה חלשה, הגדרות תוכנה חדשות או אפילו אוזניה מלוכלכת. העולם האל-חוטי הוא עולם לא צפוי ועמוס בשדרים שיוצרים שיבושים שונים שקשה להתחקות אחריהם.

אחת התקלות הנפוצות ביותר היא אוזניה אחת שלא עובדת באיירפודס. משתמשים רבים נתקלים בשלב כזה או אחר בבעיה זו בה פתאום אחת האוזניות לא עובדת מבלי סיבה נראית לעין. למרות שהסיבות לתקלה יכולות להיות שונות ומגוונות, לרוב ניתן לפתור את התקלה הזו ואת רוב התקלות האחרות באיירפודס בכמה צעדים פשוטים. 

איך לתקן איירפודס שלא עובדות

הרשימה הבאה מפרטת את שלושת הצעדים הראשונים שיש לנסות במידה והאיירפודס מפסיקות לעבוד:

1.      בדיקת סוללה: ההסבר הפשוט ביותר לכך שאוזניה אחת או שתיים הפסיקו לעבוד היא שהסוללה ריקה. יש לבדוק את חיי הסוללה, ואם היא ריקה או כמעט ריקה להטעין אותה במארז ההטענה.

2.      לכלוך: הצטברות של לכלוך על פני האוזנייה עלולה לגרום לחסימה ולשיבושים של מעבר הקול. במידה והאוזנייה מלוכלכת יש לנקות אותה על פי הוראות היצרן של אפל. אנו מזמינים אתכם לניקוי האוזניות איירפודס שלכם ללא עלות במרכז השירות שלנו – פיקספון – ליאונרדו דה וינצי 9 (קומה מינוס 1) 

3.      בלוטות’: יכול להיות שהשידור בין המכשיר לבין האוזנייה לא עובד. במקרה זה מומלץ להפעיל מחדש את חיבור הבלוטות’ במכשיר הנייד.

במידה ושלושת הפתרונות האלה לא עבדו, יכול להיות שהגיע הזמן ללמוד איך מגדירים מחדש איירפודס.

איך מאפסים איירפודס

השלב הבא בניסיון לפתור את התקלה הוא לאפס או להגדיר מחדש את האיירפודס. יש להניח את האוזניות במארז הטעינה, לסגור את המכסה, להמתין 30 שניות ולפתוח שוב. במכשיר האייפון או האייפד יש לעבור דרך ההגדרות למסך הבלוטות’ וללחוץ על סימן “פרטים נוספים” ליד האיירופדס. יש להקיש “שכח התקן זה” ולאשר.

לאחר מכן יש ללחוץ לחיצה ארוכה על לחצן ההגדרה שבגב המארז, כשהמכסה פתוח, עד להבהוב נורה בצבע כתום שיהפוך ללבן. כעת ניתן לחבר מחדש את האיירפודס על פי השלבים המופיעים על המכשיר.

ניסיתם הכל ושום דבר לא עובד? כנראה שנתקלתם
בבעיה שדורשת פתרון מקצועי. אם אוזניות האיירפודס הפסיקו לעבוד ושוב דבר לא עוזר,
הגיע הזמן להגיע אלינו למעבדת פיקספון – ליאונדו דה וינצי 9 קומה מינוס 1, לקבל שירות מקצועי ואמין ולפתור את הבעיה
אחת ולתמיד כדי שתוכלו להמשיך מאיכות האזנה מעולה.

 

נהרסה או נאבדה לכם אוזניה אחת? הבית טעינה הפסיק לעבוד? קנו עכשיו אוזניה בודדת או בית טעינה ללא צורך לרכוש ערכה מלאה.

 • אוזניה בודדת לאיירפודס פרו 2, אם גם לכם אבדה אוזניה...
  399
 • אבד לכם בית הטעינה או נגמרה הלכה הסוללה בקייס טעינה...
  399
 • אוזניה בודדת לאיירפודס 3, אם גם לכם אבדה אוזניה ימין...
  299
 • אבד לכם בית הטעינה לאיירפודס 3 או נגמרה הלכה הסוללה...
  319
 • אבד לכם בית האוזניה או נגמרה לכם הסוללה בקייס טעינה...
  199
 • Airpods אוזנייה בודדת
  אוזניה בודדת לאיירפודס, אם גם לכם אבדה האוזניה, או הפסיקה...
  From 179