איירפודס - היזהרו מחיקויים

אם חשבתם שזה לא יכול לקרות אז להתעורר, יש חיקויים לairpods, והם ניראים מאוד דומה לאיירפודס המקוריות, אז איך בכל זאת לבחון ולדעת שמדובר במוצר מקורי, הינה כמה טיפים. 

קודם כל יש הבדלים במשקל, אוזניות איירפודס מזוייפות קלות יותר מאוזניות איירפודס המקוריות, אנחנו מדברים על אוזניות אלחוטיות איירפודס שניראות בדיוק 1 ל 1 אותו דבר כמו המקורי. 

הבדל נוסף הוא בפתיחה ובסגירה של מכסה בית הטעינה, הקליק של הפתיחה באוזניות איירפודס המקוריות ממכר, באוזניות החיקוי לא הצליחו להגיע לרמה משולמת של קפיץ הפתיחה וסגירה.

אזהרה! אוזניות airpods שאינם מקוריות אפילו כוללות חיבור לאייפון ממש כמו אוזניות האיירפודס המקוריות. אוזניות האיירפודס מתחברות כמו קסם למכשיר האייפון שלנו, כל שעלינו לעשות הוא רק לפתוח את האוזניות והמכשיר מזהה אותם לבד, באוזניות המזוייפות הצליחו לזייף את רכיב הקישורית והן מתחברות ממש כמו המקוריות.

המלצה שלנו, תקנו אוזניות איירפודס מחנות שאתם סומכים עליה, כל מחירי המציאה לא באמת קיימים במוצרים של חברת אפל, 

היצרנית אפל יודעת לשמור על המחירים של המוצרים שלה ואין מצב לקנות מוצר של חברת אפל במחיר זול יותר, 

מהנסיון שלנו מדובר בהפסד כסף. אם המוצר לא מזוייף הוא בטח לא חדש.

 

רכשו איירפודס מקוריות מחנות אמינה ועם אחריות יצרן מסודרת! 

אוזניות איירפודס לא מקוריות לא איכותיות כמו המקוריות, בדיקה ראשונה שתעשו היא איך השמע, באיירפודס המזוייפות שומעים רק מיציאת שמע אחת, בזמן שבאיירפודס המקורי ישנם 5 יציאות שמע, 3 יציאות לשמע, 2 יציאות למיקרופונים. בדקו את כלל היציאות על מנת לוודא אם מדובר באיירפודס מקוריות. 

חברת אפל מפעילה שרת המאפשר לכם לבדוק אם אוזניות האיירפודס שלכם חדשות. על גבי האריזה מופיע מספר סידורי המאפשר בדיקת אקטיבציה אם המוצר חדש, ניתן למצוא את המספר הסידורי גם במכסה בית הטעינה. לבדיקה לחץ כאן 

אל תקחו סיכונים על הכסף שלכם, רכשו רק איירפודס מקוריות, חפשו חנות שאתם יכולים לסמוך עליה. ושימו דגש על מוצר באריזה סגורה. 

בתמונה ניתן לראות אריזות סגורות של איירופדס סופר קופי. האריזה ניראת זהה לאריזה המקורית.