מהי קנייה בטוחה? טיפים לפני רכישת אייפון

איפה לקנות אייפון?

קניית אייפון ללא התחייבות הינו תחום רחב היום בישראל, למעט החברות הסלולריות תוכלו לרכוש אייפון באינספור בתי עסק, האם כל מקום מספיק בטוח לקנות אייפון? ועל מה נשים דגש כשאנחנו קונים אייפון חדש. תוכלו לקבל מידע כיצד ניתן לבחור חנות אייפון במאמר הבא

אני חייב אייפון חדש –

האייפון שלי כבר ישן והוא לא זז, אני חייב לקנות אייפון חדש. זה העבודה שלי! אני לא יכול שהוא נתקע, אני מאבד שיחות, הוא מתנתק לי באמצע. אני מפסיד כסף והוא עושה לי ממש פאדיחות.

עכשיו אתה יודע איך זה אתה הולך לרכוש אייפון אתה הולך לחברה הסלולרית, הם מנסים לחתום איתך על חתונה. אני ממש לא בא לי על הקטע הזה עכשיו להתחייב להם שוב. וגם כל דבר בטלפונים שעות, בקיצור נמאס לי מהחברות הגדולות האלה שלא רואות אותי ממטר ואם התנתק לקוח יבואו עוד 5 כמוהו, תן לי חברה קטנה כמו פעם, אתה נכנס אתה רואה את הפרצופים, אתה יודע עם מי אתה מתעסק.

עכשיו אומרים לי לך תקנה אייפון בחול, מאיפה אני מבין בזה? ואם הוא לא יעבוד בארץ?, ואם אני קונה ואז משהו נדפק למי אני פונה?, אתה מבין את הבעיה? אני בבעיה.

מצד שני בארץ אתה הולך לכל מיני חברות כאלה על הרחוב, פחד אלוהים עוד דקה אני יוצא בלי הכסף ובלי המכשיר, ואם יצאתי עם המכשיר. שילמתי עליו אלפי שקלים, מי יודע אם לא עבד עליי? מי יודע אם המכשיר דפוק ומחר הבנאדם אומר לי לא מכיר אותך?

מה בסך הכל ביקשתי?

שאם ביקשתי לקנות אייפון חדש שאני אקבל חדש, אני משלם כמה אלפי שקלים לפחות שאני אקבל אותו עם אחריות יצרן כאן בארץ. ושאם יש לי תקלה יש לי למי לפנות, ושלא ימכרו לי איזה מחודש סיני עם חלקים של סמסונג בפנים.

תן לי מקום שאפר לסמוך עליו!

תן לי מקום שאני יכול להיכנס אליו לקנות אייפון, שאני ארגיש שיש לו אבא ואמא. שיידאגו לו באמת ומכל הלב, שלא ינסו לחפף אותי ולהגיד לי נכנס לך מים, טוב מי יודע אם נכנס לו מים עכשיו. או שהפלתי אותו. והרי כל אייפון נופל! אבל הכי חשוב שיהיו איתי שקופים ואמיתיים.

על מה לשים דגש כשקונים אייפון?

ראשית כל, אין כמו החושים שלכם, כמו בכל עסקה שאנחנו עושים בחיים אנחנו מנסים על פי החושים שלנו לדעת עם החברה או הבנאדם שעומד מולנו אמין, כשאנחנו מסתקלים על חברה זה קל יותר לראות ולבחון על כמה החברה שמולנו רצינית. כשאנחנו קונים אייפון הפרט החשוב בסופו של דבר הינו השירות. כשאנחנו עושים עסקים הכל טוב ויפה כאשר הכל בסדר ואין תקלות, וברגע שמתחילות התקלות ואחד מהצדדים אמור להפסיד כסף, זהו המבחן האמיתי. האם כל חברה תקח אחריות אמיתית על המוצר שנקנה ממנה? או תנסה להתנער מאחריות במקרה תקלה חמורה?

אתה יודע מה? אני מוכן לשלם עוד 200-300 שקל רק שיהיה לי אבא ואמא. שאני יודע שאני קונה אייפון ואם מחר תהיה לי תקלה אני ביידיים טובות. לאייפון שלי יש משפחה! כבר אמרו לפנינו שמשפחה חשובה הרבה יותר מכסף.

אייפון 8 השוואת מחירים
אינספור חברות מציעות לנו אייפון למכירה, האם כל אחד שמוכר לנו אייפון בזול יקנה אותנו? מה אנחנו צריכים לדעת שאנחנו רוכשים אייפון, ועם מה לא להתעסק. ואיך נדע שקנינו מוצר חדש וטוב. קראו בעיון

אייפון למכירה בזאפ

האינסטינק הראשוני של הצרכן הישראלי הוא לעשות השוואת מחירים, האתר הפופלארי להשוואת מחירים בכל התחומים הוא זאפ, נכנסת רשמת אייפון 6 למכירה בזאפ, המחירים טובים. איך יכול להיות שבחברה הסלולארית מוכרים מכשיר לדוגמא ב 3800 שקלים. ובזאפ מוכרים את אותו הדגם ב 3200 שקלים. חשוד! מישהו פה גונב אותנו, או משהו פה לא ברור. התשובות לפניכם.

ראשית כל ישנם מכשירים שנכנסים לישראל באופן חוקי עוברים את כל התהליכים וכל המיסים שולמו, מכשיר כזה יעלה בדרך כלל לבעל העסק יקר יותר מהמחיר הממוצע בזאפ. מן הסתם ישנם מכשירים שנכנסים לארץ מהדלת האחורית. כלומר הברחה.

מה אכפת לי בתור לקוח אם המכשיר הוברח או נכנס באופן חוקי?

מכשיר הנכנס באופן חוקי מספרו הסידורי רשום במכס, ובמקרה של תקלת יצרן ניתן יהיה לשלוח את האייפון לאפל במסגרת אחריות, ולקבל בעבורו ללא עלות נוספת מכשיר חדש במקומו, מה קורה כשהמכשיר הוכנס לא חוקית לישראל? שליחת המכשיר הופכת למסובכת מכיוון שיש להבריח אותו פעם נוספת. מה שעלול לגרום למצב שהעסק שמכר לכם מכשיר בזול יתנער מאחריות ברגע האמת. וינסה להפיל עליכם את האשמה, אולי יגיד לכם שהמכשיר התעקם, אולי יגיד לכם שיש קורוזיה, או שינסה לזרוק לכם מילה גבוהה שלא תבינו ולא תוכלו להוכיח דבר ובכך יצא שהפסדתם את המכשיר היקר לכם כל כך.

סיבה נוספת לכך שהאייפון שמצאתם בזאפ יכול להיות זול יותר ממכשיר בחברה מסודרת: 14 days או גרוע מכך.

טוב, זה ידוע שיש מכשירי סלולאר מחודשים, מכשירים כאלו שנקנו משומשים והחליפו אותם קוסמטית על מנת שיראו כחדשים על מנת שיהיה קל יותר למכור אותו. מיותר לציין שהסינים מזייפים הכל, ניתן להפוך מכשיר של משומש לכזה שנראה חדש בתוך שעה. עין לא מקצועית לא תבחין לעולם שמדובר במכשיר מחודש.

מה החסרונות של מכשיר מחודש, ואיך נדע לזהות או לבדוק אם המכשיר מחודש או משומש? למדריך לחצו כאן 

מכשיר אשר הוחלפו כל חלקיו לחלקים לא מקוריים מן הסתם יהיה שביר יותר ועלול להתקלקל מהר יותר, אין זה חדש לאף אחד שאין מפעל אחד בסין שמגיע לרמת גימור או איכות כשל אפל. נקודה