רמקולים אלחוטיים

טוב זה לא סוד, העולם שלנו מלא בגאדגטים מגניבים, העולם רץ קדימה במהירות ולפעמים אנו לא יודעים לבחור מה הכי מתאים לנו, אנחנו ננסה לעשות לכם קצת סדר. 

תחום הרמקולים האלחוטיים מתקדם בצעדי ענק.

החברות השונות מציגות חידושים ושיפורים הן בגזרת הטכנולוגיה והן בגזרת העיצוב, איכות הסאונד, ועמידות הסוללה. אז מה חדש.?

בואו נדבר על רמקולים קטנים עם צלילים גדולים, הטכנולוגיה מאפשרת ליצרניות הרמקולים לייצר רמקולים קטנים יותר הכוללים סאונד עשיר יותר, אם פעם היה זה עניין של תיבת תהודה, כמה שתיבת התהודה גדולה והצליל יעבור דרכה יוכל הרמקול לייצר תהודת שמע גדולה יותר, היום אנחנו רואים טכנולוגיית נמוכים חדשנית, המייצרת בשטח יחסית קטן צליל נמוך ועמוק. מה שהופך את הרמקולים האלחוטיים הקטנים לעוצמתיים יותר ובעלי סאונד מספק יותר, שיפור ניכר גם בגזרת הסוללה עם עמידות סוללה ברמקולים קטנים של כ 10 שעות נגינה. וכמובן עמידות למים. 

הטכנולוגיות החדישות לא פוסחות גם על רמקולים בינוניים, עם טכנולוגיות סאונד חדישות הכוללות ברמקולים ניידים מסויימים גם מלכודות בס ומימברנות ייחודיות המאפשרות סאונד נקי יותר למגוון סגנונות המוזיקה, ועם סוללות חזקות במיוחד. ישנם כאלו אפילו שהם הופכים למטען נייד עם אופציית חיבור כבל USB.

רמקול קטן נייד jbl

רמקולים גדולים נייחים וניידים, גם הם נהנים מטכנולוגיות חדשניות במיוחד, עם אפשרויות חיבור בקישוריות מתקדמות ואיכותיות יותר, חיבור WIFI המאפשר הדלקת הרמקול מרחוק, חיבור כמה רמקולים במקביל וטכנולוגיות סאונד 360 יוצא דופן באיכות ועומק הסאונד.

marshall STANMORE BT - רמקול אלחוטי מוגבר שחור

המותגים המובילים היום את תחום הסאונד הנייד רצות קדימה ולכל אחד הסגנון שלה, מותג הרמקולים והאוזניות JBLלדוגמא עם סגנון ספורט אלגנט ועמידות למים, מותג המוניטורים המנצח והמוביל MARSHALL מייצר רמקולים אנלוגיים עם אפשרויות שליטה בערוצי הסאונד בעלי מראה וינטג’ מטריף, מותג העל הסקנדינבי B&O מייצרים רמקולים שלא מהעולם רמקולים עם איכות סאונד מדהימה בעיצוב קלאסי, מותג הרמקולים של חברת logitech שנקרא UE מייצר רמקולים מפתיעים במיוחד בעיצוב ספורטיבי, כולל אפליקציה ייעודית. 

אנו מזמינים אתכם לחנות ה SHOW ROOM שלנו, שם נוכל לעזור לכם לבחור את הרמקול שלכם, תוכלו לשמוע אותו ולהרגיש אותו. החנות שלנו נמצאת ברחוב ליאונרדו דה וינצי 9 בתל אביב, ליד מתחם שרונה. 

לאתר המעבדה https://fixphone.co.il