חנות אייפון – כדאי לבחור נכון את החנות בה אנחנו רוכשים אייפון

חנות אייפון – כיצד לבחור חנות לקניית אייפון?

קצרה היריעה מלפרט כאן על הביקוש האדיר למכשירי האייפון למיניהם, אחד המותגים המובילים והמצליחים ביותר בעולם כולו. גם בישראל יש קהל שלם שעוקב בשקיקה אחר הפיתוחים האחרונים של אפל ועושה הכל על מנת להצטייד במכשירים האיכותיים ביותר שיש.

כאשר בוחרים חנות לקניית אייפון, שקול את הפרמטרים הבאים:

 

  • אמינות המוכר: בחר בחנויות מוכרות ומהימנות.
  • תנאי אחריות: וודא כי החנות מציעה אחריות רשמית של אפל.
  • מחיר: השווה מחירים בין חנויות שונות.
  • חוות דעת של לקוחות: קרא חוות דעת של לקוחות אחרים.
  • שירות לקוחות: בדוק את איכות שירות הלקוחות שהחנות מציעה.
  • אפשרויות תשלום: וודא כי החנות מציעה אפשרויות תשלום נוחות ובטוחות.

אחד הצעדים הבסיסיים הוא גיחה לחנות המוכרת את מוצרי המותג, בין אם באופן בלעדי ובין אם בנוסף לכמה שמות חשובים אחרים בעולם הסמארטפונים.

הנה כמה דגשים שיסייעו לכם למצוא את חנות אייפון המושלמת.
בדקו את המוניטין של החנות
לכאורה, בחנויות השונות המוכרות אייפון משלמים על אותו מוצר. בפועל, עשויים בהחלט להיות הבדלים גדולים בין חנות לחנות. חנות אייפון למשל יכולה להציע מכשירים בייבוא רשמי או בייבוא מקביל. ההבדל העיקרי בין שני אופני הייבוא האלה הוא בשאלת האחריות, שהיא לרוב רחבה יותר בייבוא רשמי. מיותר לציין שהדבר משפיע על תג המחיר של המכשיר, שנוטה להיות גבוה בהשוואה למכשירים בייבוא מקביל – הפערים עשויים להגיע למאות שקלים.

כאשר מוציאים סכום נכבד על מכשיר סלולרי – והמחיר של מכשיר אייפון חדש מהדגמים האחרונים עשוי להגיע גם לכ-6000-7000 שקלים – רוצים לקבל שקט נפשי. הציפייה היא למכשיר שיוכל לשרת אותנו שנים על גבי שנים ויאפשר לנו להיות רגועים משך כל התקופה. למרות שזה נראה מובן מאליו, ישנן בפועל חנויות שהן לא אמינות: גם בישראל נמכרים  מכשירי אייפון המוצגים כחדשים למרות שבפועל הם משומשים או מחודשים.
המשמעות היא שמכשירים אלה אמנם עשויים להיראות נוצצים בנקודת ההתחלה, אבל לאחר מספר חודשים עלולות להתגלות בהם בעיות.

היכנסו למדריך שלנו ולמדו איך לבדוק אם מכשיר האייפון שאתם הולכים לקנות הינו חדש ב 100 אחוז לחצו כאן

חנות אייפון

 

חנויות אייפון מציעות לעיתים יותר מאשר מכירה של מכשירים. חלק משמעותי מהחנויות הפועלות בשדה המשחק מציעות בתוכן גם אביזרים לסלולר, שאי אפשר להתעלם מהחשיבות שלהם: מגנים, כיסויים, מטענים, אוזניות, מעמדים לרכב, רמקולים וכן הלאה. רכישה שלהם יכולה להיות חלק בלתי נפרד מחוויית השימוש במכשיר או השמירה עליו, ולכן מומלץ גם כאן לבחור במותגים איכותיים שיוצרים רושם איכותי חיובי. ייתכן שהדבר יביא להתייקרות מסוימת במחיר שלהם, אבל ההבדל באיכות לפעמים שווה את הפער.

עוד דבר שצריך לקחת בחשבון הוא שאף טלפון סלולרי, חכם ככל שיהיה, אינו נשמר לנצח. בלאי של הרכיבים הוא “הגיוני” לאחר מספר שנים, עם מכשיר שמתחיל לזייף ולהפגין ביצועים הרבה פחות טובים מאשר בנקודת ההתחלה. בנוסף לכך, נפילה אחת של המכשיר לרצפה או למים – וזה עלול לקרות בשנייה אחת של חוסר תשומת לב – עלולה לגרום לנזק חמור. לכן אפשר להבין מדוע חנויות אייפון רבות משמשות גם על תקן מעבדה סלולרית. מומלץ במקרה הזה לראות את המומחיות של טכנאי החנות במכשירים של אפל ואת החלפים שהם משתמשים בהם, תוך שאיפה ברורה שיהיו אלה חלפים מקוריים או לכל הפחות תחליפיים באיכות גבוהה.

היכנסו למדריך שלנו ולמדו איך לבדוק אם מכשיר האייפון שאתם הולכים לקנות הינו חדש ב 100 אחוז לחצו כאן

למדו איך לבדוק בעצמכם אם מכשיר האייפון שמציעים לכם הוא אכן חדש. לקטגוריית מכשירי אייפון לחצו: