רחפנים DJI – כל מה שצריך לדעת

 רחפן מיני קטן וקומפקטי עם סוללה כלולה בערכה, עם טווח טיסה של כ חצי קילומטר, הטסה באמצעות שלט ייחודי המגיע גם הוא בערכה, אפשרות הטסת WIFI עד 100 מטר, זמן טיסה של כ 16 דקות, ה spark מגיע למהירות של כ 50 קמ”ש. הוא מצוייד במצלמת full HD מתקדמת 12MP, רזולוציית וידאו גבוהה P1080, עם גימבל המייצב את המצלמה לצילום יציב ואיכותי. אפשרות טיסה בלחיצה המאפשרת טסה אוטומטית של הרחפן לנקודת יעד הנקבעה מראש, יומן טיסה אוטומטי לחזרה הביתה
הכי מטורף היא היכולת של הרחפן לזהות את הפנים של המפעיל, ולנחות לו על כף היד, עם אפשרות צילום סלפי באמצעות מחוות ידיים או תנועות קלונועיות. 

רחפן MAVIC AIR מבית DJI

רחפן ה מאביק אייר הוא רחפן מתקפל, קטן ונייד במשקל של 430 גרם, עם זמן טיסה של עד כ 21 דקות וטיסה מהירה במיוחד עד כ 68 קמ”ש במצב ספורט. טווח טיסה עד כ חצי קילומטר, יכולת המראה צילום ונחיתה באמצעות מחוות ידיים בלבד, מצלמה איכותית במיוחד, צילום סטילס כ 12MP צילום וידאו של 4K עם גימבל שלושה צירים לצילום תמונה יציבה יותר. מערכת חדשה ברחפן ה mavic air היא היכולת להימנע ממכשולים, עם שלושה חיישנים חדשים המאפשרת הימצאות טובה יותר והימנעות ממכשולים. 
פונקציות חדשות עוד בגזרת הצילום היא אפשרות הבומרנג, ואפשרות צילום פנורמי. 
לרחפן ה MAVIC AIR בקר הנלווה לאפשרות שליטה דרך הסמארטפון באפליקציה, ועם גויסטיקים מתפרקים. 
 
קראו עוד בעמוד המוצר
רחפן MAVIC AIR COMBO מבית DJI שחור
 רחפן העל, ה mavic air באריזת הקומבו הוא בסך הכל תוספת לאריזה של ציוד נלווה, 2 סוללות, רכזת טעינה, 2 סטים של פרופילים להגנה, מתאם סוללה שהופך לסוללה ניידת, תיק נשיאה ייחודי. 
 
 

רחפן DJI MAVIC 2 ZOOM

רחפן לצילום מקצועי, עם עד כ 31 דקות טיסה, עד 3.5 קילומטר טווח טיסה, מהירות טיסה מקסימלית של כ 72 קמ”ש. המאוויק 2 זום כולל גם מצלמה סופר חכמה, עם דולי זול וזום אופטי של כ 24-48 מ”מ עם יכולות זום 4x באיכות fullHD, צילום וידאו באיכות 4K. מערכת הדמיה משוכללת עם ארבעה מצבי צילום בלחיצת כפתור עם תמונות משופרות גם בתאורה חלשה. 
ה mavic 2 zoom הינו רחפן אינטלגנטי עם טכנולוגיית ה activetrack2 המחדדת זיהוי מדוייק, חיזוי מסלול ומעקב אחרי אובייקט מהיר ואיכותי יותר. 
עם מצבי צילום משתנים, כגון בומרנג אסטרואיד ועוד. 
רחפן זה הינו רחפן למשימות מקצועיות, עם חיישנים מתקדמים המאפשרים הימנעות ממכשולים.
מערכת שידור וידאו P1080 והורדה מהירה של קבצים. 
בערכה תקבלו שלט עם גויסטיקים מתפרקים, סוללה, מטען, וזוג פרופילים להגנה בנוסף לפרופילים שעל הרחפן.

רחפן DJI MAVIC PRO 2

 רחפן מקצועי מבית dji. המאפשר צילום וידאו באיכות 4K מצלמת L1D-20. צילום סטילס באיכות גבוהה 20MP, צמצם מתכוונן. מהירות מקסימלית של עד כ 72 קמ”ש, זמן טיסה עד כ 31 דקות, 3.5 קילומטר טווח טיסה. 
מערכת הדמיה מתקדמת עם ארבעה מצבי צילום בלחיצת כפתור, תמונות באיכות HDR. עם אופציית צילום בתאורת לילה. גם ברחפן זה נקבל את מערכת ה activetrack 2.0 עם יכולת זיהוי מדוייק, חיזוי מסלול ומעקב אחרי אוביייקט מהיר ואיכותי יותר. 
צילום פנורמי מתקדם, כדור, 180 מעלות, אנכי וכו עם יכולת מצבי צילום כמו בומרנג אסטרואיד ועוד.
מנוע שקט במיוחד, חיישנים מתקדמים להימנעות ממכשולים.
מערכת שידור וידאו OCUSYNC 2.0 שידור וידאו באיכות מירבית.