האפל ווטש - שעון היד הדיגיטלי של חברת אפל הינו המוצר המתקדם היותר בשוק.

עם התממשקות מלאה עם מכשיר האייפון שלכם, אפשרות לחיבור סים, מד דופק, ועוד יתרונות רבים ההופכים את ה אפל ווטש לשעון המוביל בעולם. 

בואו נדבר על התכונות של האפל ווטש, נתחיל מפלדת האל חלד שממנה עשוי השעון, חומר ידידותי ועמיד, גם בגזרת הזכוכית אנחנו מקבלים את זכוכית ה Sapphire crystal זכוכית מחוסמת וחזקה יותר, עמידות למים עד לעומק של כ 50 מטרים, מה שהופך אותו למוגן מחדירת מים ואבק כמעט באופן מלא. עם אחסון של 16GB, יכולת חיבור לאוזניות האיירפודס, חיי סוללה של עד 18 שעות, בעצם יום שלם של שימוש בשעון ללא צורך בטעינה. 

האפל ווטש יציג בפניכם עידכונים ישירות מהמכשיר, מיילים, הודעות, והתראות מהאפליקציות השונות. 

מכיל שבבי GPS, GLONASS, Galileo, ו-QZSS כולם רכיבים אשר יעזרו לשעון לנווט טוב יותר בחיבור לאפליקציות המבוססות מיקום. וכן רכיבי בינה מלאכותית עם סנכרון מלא של העוזרת הקולים של חברת אפל, סירי. 

עם אפליקציות אימון מתקדמות המבוססות מיקום ודופק הלב שלכם, תוכלו לעקוב אחרי תוצאות האימון שלכם, עם אופציות למאמן חכם היציד בפניכם תוכניות אימון,יעודד אתכם אם צריך, ואף יחגוג אתכם הצלחות! את התוצאות תוכלו לשתף עם החברים שלכם. 

בואו נדבר על האפל ווטש הכולל סים, עד לתאריך 13/06/19 לא נתמכה אפשרות ה eSIM בישראל. כיום ניתן לקבל מספקיות הסלולר סים התואם לשעון אפל ה apple watch. השירות ניתן כרגע רק בספקיות פרטנר ופלאפון, השעון מסוגל לקבל שיחות גם כאשר האייפון אליו מחובר השעון כבוי, והסים יספק גלישה ב 3G מלאה. 

מה ההבדל בין apple watch דור 3 ל apple watch דור 4? 

אוקי, אז בואו נתחיל מגודל המסך עצמו, בדור 3 המסך במעט קטן יותר והקצוות הפנימיים שלו מרובעים, בשעון מהדור הרביעי קצוות המסך עגולים יותר והמסך מעט גדול יותר.

שעון חכם Apple Watch Series 5 – מה חדש בשעון מהדור החדש?

שינוי ראשוני בשעון אפל מהדור החמישי, הוא בגזרת כיבוי המסך. אם בדורות הקודמים היה המסך נכבה בין שימוש לשימוש, Apple Watch Series 5 משאיר את המסך תמיד דולק, תוכלו לראות את השעה או דופק מכל זווית, והיצרנית אפל גורסת כי אין זה פוגע בזמן הסוללה שעומד על כ 18 שעות. השעון החדש מהדור החמישי של אפל תומך בחיוג חירום בינלאומי, במקרה של זיהוי נפילה או מקרה בריאותי שהשעון מזהה. עם מצפן מובנה שמזהה גובה ומיקום מדוייקים. 

ECG או בעברית א ק ג – חיישן חדש שמאפשר בדיקת הפעילות החשמלית של הלב, ובכך מאפשר תוצאות טובות יותר בדיקות לאפליקציית הרפואה. 

אפשרות נוספת וחדשה בשעון אפל מדור 4, הוא חיישן נפילה, אם אתם נופלים השעון יזהה את הנפילה. אם לא תתאוששו ותקומו בתוך 60 שניות, השעון יתקשר עבורכם ל SOS. משוגע!!

חידוש נוסף הוא בגזרת המעבד, עם לא פחות מהכפלת המעבד. שעון אפל דור 4 בעל כוח מעבד כפול מקודמו שעון האפל 3.  

אביזרים לאפל ווטש 

איך אפשר להגן על מסך ה apple watch? יש היום פתרונות של מגני סיליקון של חברת zagg המאפשרות הגנה מלאה על המסך למניעת שברים או שריטות.

מגוון יצרניות מייצרות רצועות חליפיות לאפל ווטש, היכנסו לחנות האונליין שלנו לצפייה במוצרים.