מוצרי אפל

אז הגיע הזמן של הסמארטפון הישן לפנות את מקומו, והתחלתם בחיפושים אחרי מכשיר סמארטפון חדש אייפון או אנדרואיד, וכמו כולם בערך נכנסתם לאתרי השוואות מחירים, אנחנו מאוד בעד אתרי השוואות מחירים, היינו יותר בעדם אם היה אכפת להם גם מהנוכלויות שהולכות אצלהם, ואם היו לוקחים על עצמם את סינון החנויות הפחות אמינות.

אייפון 11 פרו

קניית אייפון באתר השוואת מחירים, מה צריך לבדוק? ממה צריך להיזהר? ואיך אפשר לבדוק מה אנחנו קונים.

נתחיל מאייפון,קודם כל ובראש ובראשונה אנו רוצים לתת דגש על מצב האייפון, איך נדע שהאייפון חדש מבלי אפילו להיות בחנות, אלו שאלות יש לשאול את נותני השירות בטרם מבצעים קניית אייפון. 

אם אתם בחנות, והאייפון הרגע יצא מקופסא, זוהי עדיין לא הוכחה מספיק טובה שהאייפון חדש. אז איך בודקים?

ניתן לבדוק בדרך יחסית קלה אם האייפון חדש או לא,  מכשירי האייפון כשהם חדשים הם במצב “לא מאוקטב” מכשיר לא מאוקטב זה מכשיר שלא הכניסו לו סים ומעולם לא עבר הגדרה ראשונית, ככה נדע שהמכשיר הינו מכשיר חדש במאה אחוז. מה המשמעות של מכשיר לא מאוקטב, ואיך נדע לבדוק אם המכשיר חדש חדש או מאוקטב?

ניתן להיכנס לקישור הבא על מנת לבדוק האם המכשיר חדש או מאוקטב, תכינו מראש את מספר ה imei מספר הזיהוי של המכשיר. 

לבדיקה אם האייפון חדש או משומש מאוקטב לחצו כאן

ישנן קומבינות נוספות שעושות חנויות סלולר בשביל להוזיל כביכול את המחיר לצרכן, והן בגזרת האביזרים. ידוע שמטען מקורי של חברת אפל הינו מטען יחסית יקר, אם נעשה חשבון של ערכת האביזרים המקוריים שבאים עם אייפון חדש נגיע בקלות ל 350 שקלים, ישנן חנויות אשר ימכרו ערכה אשר נפתחה והוחלפו בה האביזרים המקוריים באביזרים חליפים. והנה קיבלתם את הפרש המחיר.

באנדרואיד המצב מסובך יותר, מסיבה פשוטה שאין אפשרות לעשות בדיקת אקטיבציה כמו בחברת אפל, ואין לדעת אם המכשיר חדש או משומש או אולי מחודש. מהניסיון שלנו בתחום לא היינו ממליצים ללכת על המכשירים הזולים ביותר מכמה סיבות.

יבואנים וחברות רבות מחפשות הזדמנויות, ומחפשות להביא מכשירים זולים ככל הניתן, לא פעם זה על חשבון הלקוח. בעיה נפוצה היא בעיית המכשירים שבאים מסין ולא יועדו לעבוד במערב, זה אומר שבמקור לא יהיו את השפות, לא את חנות האפליקציות, על פניו המכשיר יראה לכם זהה למכשיר רגיל, מכיוון שצרבו לו תוכנה מערבית, אבל היא לא באמת מחליפה תמיד את המערכת הראשית שבאה עם השפה הסינית. ובעת שיחזור המכשיר להגדרות יצרן המכשיר יחזור לשפה הסינית. מה גם שליצרניות הרבות יש תחרות גדולה מאוד בסין, והם מייצרים מכשירים במיוחד בשביל סין עם חלקים איכותיים פחות על מנת לחסוך במחיר. 

חפשו חנות שתתחייב על שהמכשיר שאתם קונים יהיה חדש במאה אחוז, אם מאמר זה עזר לכם אנחנו עשינו את שלנו, אנו מזמינים אתכם תמיד להתייעץ איתנו בטלפון על כל שאלה או תקלה. 

 אתר BUYIPHONE מופעל ע”י מעבדת FIXPHONE.CO.IL. המעבדה המדוגרת בישראל, אנו מזמינים אתכם לקרוא ממאות הביקורות ברחבי הרשת. 

לקטגוריית מכשירי אייפון חדשים יבואן רשמי הכוללים אחריות יצרן מלאה.