איך לבחור נכון סוללת גיבוי

סוללת גיבוי לפלאפון הפכה למוצר חובה, אם אתם בטיול, אם אתם אנשים של שטח, או אם אתם מטיילים בעולם, אף אחד לא אוהב להיתקע בלי סוללה. עד שיהיו לנו מכשירים שאין צורך להטעין אותם סוללת גיבוי היא פתרון מצויין. 

אז סוללה גיבוי או בשמה השני בטריה ניידת או power bank בפועל הוא כמו מטען לאייפון, חשוב שיהיה איכותי בעל מתח יציב ואמין כדי שנוכל לחבר אותו לסמארטפון.

סוללת גיבוי לטלפון

אם הסוללה לא באה עם כבל מובנה לא נמצא עליה את החותמת המוכרת לנו מעולם המטענים חותמת ה MADE FOR IPHONE. 

ממה צריך להיזהר כשקונים סוללת גיבוי מטען נייד.? 

אז איך נדע שהמוצר הוא איכותי מספיק? ולמה סוללה ניידת זולה לא שווה את הסיכון?

חפשו את המותגים המוכרים, הימנעו אפילו מטעינה אחת בודדת במטען נייד אמין, סיני כזה זול שבדרך כלל בא עם חותמת של חברת ביטוח ומישהו קיבל אותו במתנה, ואם אתם בעניין לרכוש אחד תלכו על אחת מהחברות המובילות. זה יעלה קצת יותר כסף אבל אתם תיהיו בטוחים שזוהי סוללה איכותית שתחזיק מעמד לאורך זמן ותשמור על המכשיר שלכם.

מה עלול לקרות אם בכל זאת אנו בוחרים לעשות שימוש במטען נייד לא אמין בעל מתח לא יציב?

באייפון ישנו רכיב טעינה רכיב ה U2 רכיב הרגיש מאוד למתח לא יציב, לקריאה נוספת במאמר אחר לחצו כאן 

בואו נדבר קצת על נפח הסוללה ואיזו סוללת גיבוי הכי מתאים לכם, יש את הקטנות שמתחילות ב 5000mAh. כמובן שזה תלוי גם באיזה טלפון אתם משתמשים, לדוגמא אם אתם משתמשים באייפון 8 או בגלקסי 9 יספיק נפח מטען הנייד לכמעט שתי טעינות, 10000mAh תספק לנו בין 3 ל4 טעינות תלוי בדגם המכשיר. וכן הלאה.

מה זה רכיב טעינה מהירה, והאם זה שווה? 

 3.0 Quickcharge של חברת קאוולקום המציגה את הדור השלישי של טעינת הסלולרי שלנו, עם מהירות של עד 80 אחוז מהסוללה ב כ 38 דקות, עם מהירות של עד 4 פעמים כפול מהגרסא הראשונה של רכיב הטעינה. מומלץ

אתר BUYIPHONE.CO.IL מסנן עבורכם רק סוללות גיבוי איכותיות ואמינות, לקטגוריית מטענים ניידים לחץ