ניו אייפד

אייפד חדש – כל מה שצריך לדעת על הניו אייפד

שנה אחרי שאפל הוציאה לשוק את האייפד פרו בגרסת 2020, היא כבר השיקה את הגרסה החדשה שלו. לעומת הגרסה הקודמת, שכללה רק מעט שכלולים לגרסת 2018, האייפד פרו החדש שיצא לחנויות באביב 2021, כבר משנה את חוקי המשחק בצורה משמעותית.

הדור החמישי של אייפד פרו עושה קפיצה משמעותית קדימה שמסעירה את כל מעריצי האייפד ברחבי העולם. אז מתי יוצא האייפד החדש ומה השתנה בגרסה החדשה לעומת הגרסה הקודמת? במאמר זה נציג את כל מה שכדאי לדעת לפני שאתם קונים אייפד חדש.

מאפיינים חדשים באייפד פרו 2021

השינוי העיקרי של האייפד החדש הוא שעכשיו הוא מגיע לראשונה עם מעבד M1. זהו אותו המעבד שקיים בחלק מהמקים של אפל ומחליף את מעבד ה-A שקיים בגרסאות הקודמות של האייפד. לטענת החברה המעבר למעבד החדש משפר את ביצועי המעבד בכ- 50 אחוז ואת הביצועים הגרפיים של המכשיר בכ- 40 אחוז.

שדרוג נוסף ומשמעותי ביותר לחובבי אפל הוא המסך. זהו אחד המסכים המוצלחים ביותר הקיימים בשוק. עם תצוגת מיני לד משודרגת בבהירות גבוהה ורמת ניגודיות מדויקת, ה- ipad pro החדש מאפשר צפייה ברמת איכות מעולה לסרטים ולמשחקים, כמו גם לשימושים יום-יומיים.

בנוסף, שלא כמו בגרסאות הקודמות ניתן לנצל את כל הגודל של מסך הבית ולהתאים אותו לצרכים האישיים עם יותר מידע ומאפיינים ויזואליים מאי פעם.

שדרוגים נוספים שראוי לציין הם תוספת נפח ומהירות לשירותי האחסון, מצלמת Center Stage שעוקבת וממרכזת את הדובר בשיחות וידאו ותמיכת Thunderbolt 4 להעלאת קבצים מהירה וחיבור לתצוגות אפל שונות באיכות מעולה.

אייפד פרו החדש זמין לרכישה בשני גדלים, אייפד ניו 11 אינץ או 12.9 אינץ. ניתן למצוא אייפד חדש למכירה במגוון חנויות מקצועיות לשיווק ומכירת מוצרי אפל. זהו ככל הנראה הטאבלט הטוב ביותר שקיים בשוק כרגע עם עוצמת עיבוד מרבית, תצוגה פנטסטית ומגוון שדרוגים נוספים.

אם אתם שואלים את עצמכם מתי יוצא אייפד חדש שיתעלה על הביצועים של הגרסה האחרונה, אז התשובה היא ככל הנראה בשנת 2022. אמנם אין לדעת אם אייפד חדש של אפל יצליח להגיע לרמות גבוהות בהרבה מגרסת ניו אייפד הקיימת, שללא ספק העלתה את הרף.

אם השתכנעתם שאייפד פרו גרסת 2021 הוא הבחירה הנכונה עבורכם, אתם מוזמנים ללחוץ על הקישור  ולבחור את הדגם החדש שלכם. אנחנו בחברת BUYIPHONE משווקים מגוון רחב של מוצרי אפל תוך הקפדה על שירות אמין, מוצרים איכותיים ומחירים ידידותיים.

תוכלו למצוא אצלנו מענה לכל הצרכים שקשורים לקנייה, תיקון ואחריות למוצרי אפל במחירים אטרקטיביים וברמת זמינות גבוהה. אז אם אתם רוצים לקנות אייפד, אייפון או כל מוצר אחר מבית היוצר של אפל, הגעתם בדיוק למקום הנכון.