איזה אייפון הכי מומלץ אוקיי, אין תשובה חד משמעית לשאלה זו, מה שכן. לכל אחד מתאים מכשיר אחר.

במאמר זה נדבר על יתרונות וחסרונות של האייפונים, ואיזה אייפון מתאים לכם. קראו בעיון

נתחיל עם זה שהיינו תמיד ממליצים לכן לרכוש את האייפון השני בסדרה, מה זה אומר? אם אנחנו הולכים אחורה 10 שנים ובוחנים את כלל דמגי האייפון שהוציאה היצרנית אפל אנחנו מגלים דבר מעניין. המכשיר השני בסדרה תמיד מוצלח יותר מהמכשיר הראשון בסדרה, ולהלן הדוגמאות, אייפון 4S היה טוב יותר מהאייפון 4, 5s טוב יותר מה 5, אייפון 6 אס טוב יותר בהרבה מאייפון 6, והאייפון 8 הוא טוב יותר מהאייפון 7. 

בכל שנה שחברת אפל משנה את המכשיר, את צורתו, את גודלו, אנחנו מקבלים גרסא שניה מוצלחת יותר מהגרסא הראשונה. באייפון 6 לדוגמא היו תקלות רבות כגון תקלות כמו אין קליטה, מסך מגע לא מגיב ועוד תקלות רבות, באייפון 7 גם הוא מכשיר אשר נתגלו בו תקלות רבות כמו תקלת שמע בזמן שיחה ותקלות קליטה. ובכל דגם שהוא השני בסדרה ואפל לא שינתה את הצורה של המכשיר אנחנו מקבלים מכשיר שהופקו בו הלקחים. 

אז בואו נדבר רגע על המכשירים עצמם. על הסדרות החדשות, ואיזה ממכשיר מתאים עבורכם.

אייפון 8 iphone

אייפון 8 הוא ללא ספק אחד מהמכשירים הטובים והאמינים שחברת אפל הוציאה, הוא מזכיר לנו את מכשיר האייפון 6 אס, שני המכשירים הללו הינם שיפור של הדגם הקודם הפחות מוצלח. אז למה לבחור באייפון 8, ולמי הוא מתאים. 

אייפון 8 הוא מכשיר מדהים, עם מצלמה מעולה, תצוגת מסך מרשימה, סוללה מספקת, יכולות שמע טובות, הוא מכשיר שפונה למשתמש הממוצע, המשתמש שאינו צריך מכשיר על, אלא מכשיר שיעבוד לאורך שנים וייתן תוצאות טובות של תמונות ושל עמידות סוללה  טעינה אלחוטית וכו. מה שאנחנו יכולים לומר בוודאות על אייפון 8 זה שהוא מכשיר אמין. אמירה כזאת ניתן לומר רק לאחד שמכשיר נמצא מעל שנה וחצי בשוק וכבר ניתן לראות אם ישנן בעיות הנובעות מכשלים בהנדסה. 

לעמוד המוצר אייפון 8 לחצו כאן 

איייפון 8
אייפון 8 פלוס

אייפון 8 פלוס iphone 8 plus 

האייפון 8 פלוס הוא מכשיר אמין במיוחד כמו אחיו הקטן האייפון 8, והוא פונה יותר למשתמשי נישה, כאלה שמדבר אליהם גודל התצוגה, ואיכות המצלמה. האייפון 8 פלוס כולל 2 מצלמות אחוריות המאפשרות תמונות פורטרט וכן תמונות איכותיות עם יותר עומק בתוצאות התמונות, ותמונות טובות יותר. בהחלט מכשירים מומלצים ואמינים. 

האייפון 8 פלוס מגיע עם מעבד A12 bionic 4 ליבות. המאפשר ביצועים טובים יותר, עמידות סוללה, רזולוציית מסך 1080 על 1920. 

טעינה אלחוטית בתקן qi, המאפשר להניח את המכשיר על משטח הטעינה, ללא צורך בחיבור לכבל חשמל. 

לעמוד המוצר אייפון 8 פלוס לחצו כאן 

אייפון  iphone xr 

האייפון xr המכשיר המוזל של חברת אפל, מה ההבדלים בינו ובין מכשירי הפרמיום, ולמי הוא מתאים? טוב אז כולם יודעים שחברת אפל הוציאה סדרה של מכשירים חדשים סדרת ה x. לאחר 10 שנים אפל שינתה את הכללים והוציאה את כפתור הבית, הוסיפה זיהוי פנים, הגדילה, שיפרה, אז מה זה בעצם האייפון xr? 

האייפון xr הינו מכשיר לאנשים שמחפשים מסך גדול, מצלמה טובה, אבל אין להם צורך במכשירי הפרימיום. באייפון xr  נהנה מזיהוי פנים, צילום ברמה גבוהה, ומערכת הפעלה זהה למכשירי ה x היקרים, אז מהם בכל זאת ההבדלים?

תצוגת מסך LED רגילה ומוזלת, בשונה ממכשירי הפרימיום להם מסכי OLED איכותיים יותר ויקרים יותר, מצלמה בודדת בגב המכשיר, אבל עדיין מדובר במצלמה איכותית מאוד. בגזרת הסוללה רוכשי האייפון xr ייהנו מסוללה חזקה יותר אפילו מהמכשיר היקר יותר בסדרה ה xs. עד עתה אנחנו יכולים להכריז כי מדובר במכשיר מעולה, היינו ממליצים לפני הקניה לבדוק אם גודלו ומשקלו של האייפון xr מתאימים לכם. 

לעמוד המוצר אייפון xr לחצו כאן

אייפון xr
IPHONE XS אייפון X אס

אייפון  iphone xs  

מכשירי הפרימיום האייפון xs והאייפון xs max הינם מכשירים מושלמים, אחרי האייפון x שהוא מכשיר מעולה, אבל לא מושלם, עם תקלות חוזרות במסך, ותקלות נוספות, היצרנית אפל עשתה את התיקונים הנדרשים, ואנחנו יכולים להגיד בפה מלא. אייפון xs ואייפון xs max הינם מכשירים פשוט מושלמים. 

אז למי מתאימים מכשירי הפרימיום, ומה היתרונות?

אם אתם אנשים שעובדים דרך הסמארטפון, אם אתם בלוגרים,  אם אתם משתמשי אינסטגרם כבדים, זה המכשיר בשבילם. 

עם תצוגה חזקה ואיכותית יותר, סוללה עוצמתית, שמע איכותי וסטראופוני, ומצלמה שמנצחת את כל מצלמות הסמארטפונים הקיימות אנו בהחלט מכריזים על מכשירי האייפון xs והאייפון xs max כמשכירי פרימיום. ומהנסיון שלנו בהחלט היצרנית אפל עשתה את כל השיפורים מהמכשיר הקודם בסדרה האייפון x.שכבר לאחר חודשים ספורים נתגלו תקלות חומרה שאינן נזק לקוח. 

לעמוד המוצר אייפון xs לחצו כאן 

 

אייפון 11 iphone

האייפון 11 מכשיר סמארטפון שהשיקה חברת אפל ב 10 לספטמבר 2019 הוא המחליך של האייפון xr, אייפון 11 הוא הדגם המוזל של היצרנית אפל, והוא בהחלט מכשיר שאם אנו עושים חשבון של ערך למחיר אנחנו בהחלט מקבלים פה מכשיר שווה, שמצדיק את מחירו, אז איזה שיפורים אפל הכניסה השנה באייפון 11, ולמי הוא מתאים? 
 קודם כל השיפור הראשון הנראה מיד לעין הוא הוספת מצלמה נוספת בגב המכשיר, המצלמה הנוספת תהפוך את התמונות לחדות יותר, עמוקות יותר, ואיכותיות יותר. 

מה עוד? שיפור גם בשאר יכולות המכשיר, עם שדרוג בגזרת חיישן הפנים, והכי חשוב והכי משפיע זה המעבד החדש, A13 bionic המעבד החזק אי פים בסמארטפון או באייפון, הוא הופך את השימוש למהיר יותר, מאריך את זמן השימוש עם עוד שעת שימוש מלאה בסוללה, ומאפשר ריבוי משימות וכן עבודה על תוכנות ומשחקים כבדים. 

לעמוד המוצר אייפון 11 לפרטים נוספים ומחירים לחצו כאן 

אייפון 11
אייפון 11 פרו

אייפון 11 פרו – iphone 11 pro 

מכשיר האייפון 11 פרו הוא מכשיר הפרימיום של היצרנית אפל, הוא המחליק של האייפון xs המעולה, וגם במכשיר זה אנו רואים שיפורים כמעט בכל הנתונים, נתחיל מהמצלמה המשולשת, אם תרצו המצלמה הטובה ביותר בסמארטפון אי פעם, עם אפשרויות בחירת מיקוד התמונה וכן תאורת התמונה ספציפיים יותר, זום קרוב ואיכותי יותר, תמונות באיכות מדהימה בצילום לילה, משוגע! שיפור נוסף ורציני במכשיר האייפון 11 פרו, הוא בגזרת המעבד, ה A13 bionic המעבד החדש, יספק עבודה מהירה יותר וריבוי משימות, עבודה על תוכנות עריכה ומשחקים באיכות גבוהה יותר, וכי חשוב! תוספת כוח משמעותית לסוללה, עוד 4 שעות שימוש! 

גב המכשיר השתנה, אם בדגם הקודם מכשיר האייפון xs הגב היה עשוי זכוכית, פה אנחנו מקבלים מכשיר העשוי משגשוגת אלומניות יוקרתית, אשר הונדסה לקבל כמה שפחות שריטות או מכות. בגזרת המסך אין שינוי והאייפון 11 בא על מסך OLED האיכותי ביותר שקיים בשוק. 

לעמוד המוצר אייפון 11 פרו לפרטים נוספים ומחירים לחצו כאן 

אייפון 11 פרו מקס – iphone 11 pro max 

האיפון 11 פרו מקס הוא מכשיר גדול מהחיים. עם מסך גדול כמו קודמו האייפון xs max, עם מצלמה משולשת ההופכת את חווית הצילום לחזקה יותר, עם תמונות אמיתיות יותר, האייפון 11 פרו מקס הוא מהיר יותר, אפשר להגיד שהוא האייפון המהיר ביותר, עם מעבד ה A13 bionic המאפשר עבודות גרפיקב ועריכת וידאו ברמה גבוהה ומהירה, חווית גיימינג יוצאת דופן, וכמובן גולת הכותרת, סוללה עד 5 שעות חזקה יותר. 

לעמוד המוצר אייפון 11 פרו מקס לפרטים נוספים ומחירים לחצו כאן 

אייפון 11 פרו מקס