איך מחליפים סוללה באייפון

איך מחליפים סוללה באייפון? החלפת בטרייה לאייפון

אי אפשר להתחמק מהעובדה שבסופו של דבר כל בטרייה מתחילה לאבד את כוחה ואת היכולת להטען כמו שצריך. אם סוללת האייפון שלכם לא מחזיקה מעמד לאורך זמן כמו בעבר, אתם לא לבד. כל הבטריות הנטענות בכל סוגי המכשירים הסלולריים הופכות לפחות יעילות עם הזמן, וסוללת אייפון אינה יוצאת מהכלל.

הבשורה הטובה היא שיש מספר דרכים פשוטות לאבחן את מצב הסוללה ואת רמת התפקוד שלה ובמידת הצורך להחליף סוללה לאייפון בסוללה חדשה. בהמשך המאמר נסביר איך אפשר לדעת שהגיע הזמן לבצע החלפת סוללה לאייפון וגם איך מחליפים סוללה באייפון.

אייפון סוללה – מתי צריך להחליף?

סוללה ישנה דורשת הטענה בתדירות גבוהה יותר, מתרוקנת במהירות ולעיתים גם גורמת לכיבוי לא צפוי של האייפון. יש מכשירים שמאפשרים לספור הטענות ולהתריע כאשר הסוללה הגיעה למספר הטענות שמעבר לו תפקודה נפגם. לרוב, מספר ההטענות המלאות הרצוי המירבי עומד על כ-500 הטענות. למרבה הצער, אין אפשרות לספור הטענות באופן אוטומטי באייפון.

אבל אל דאגה. לאחר שהתעוררה מחאה בקרב משתמשי אפל סביב נושאים הקשורים לתפקוד סוללה אייפון קיבל עדכון תוכנה שמאפשר למשתמשים לראות בצורה ברורה יותר את המצב של סוללת האייפון שלהם והאם הוא משפיע על איכות הביצועים.

איך מבצעים החלפת סוללה באייפון

במידה והנתונים מראים כי הגיע הזמן להחליף סוללה יש שתי אפשרויות עיקריות לביצוע החלפת סוללה באייפון. יש כאלה שבוחרים לנסות ולבצע את ההחלפה בעצמם, אך המבנה של האייפון לא מאפשר גישה קלה לסוללה וככל שהדגם מתקדם יותר כך זה נהיה מורכב יותר.

זה יכול להיות פתרון אפשרי עבור אנשים שבטוחים ביכולת שלהם לפתוח את האייפון ולהרכיב אותו בחזרה בצורה נכונה ושרכשו את הכלים המתאימים לכך. חשוב לזכור, שאם סוללה לאייפון נמצאת עדיין תחת אחריות, פתיחה שלו והחלפת סוללה עצמאית תביא לאובדן האחריות.

אפשרות שנייה היא החלפת בטרייה לאייפון במעבדת תיקונים מקצועית. בחנויות אלה ניתן לרכוש סוללות מקוריות לאייפון ולבצע את ההחלפה במקום. נכון שהחלפה כזו עולה יותר כסף אך היא מבטיחה שבסופו של דבר יהיה לכם אייפון תקין ביד. חשוב לבחור מעבדה בה עובדים טכנאים מוסמכים שעברו הכשרה ויודעים לבצע החלפת סוללה אייפון בצורה יעילה ומקצועית.

פיקספון היא מעבדת תיקון אייפון מקצועית בתל אביב שעובדת בשיתוף עם חנות האונליין BUYIPHONE. עם ניסיון של מעל 10 שנים בשירותי תיקון ומעבדה ועם צוות טכנאים מקצועי, נוכל לספק פתרון לכל תקלה במכשיר האייפון שלכם.

אם אתם רוצים לקנות סוללה חדשה לאייפון ולהחליף את הסוללה באופן מהיר, יעיל ומקצועי, הגעתם למקום הנכון. FIXPHONE מציעה שירותי תיקון מהירים ומקצועיים לכל סוגי המכשירים של אפל. אתם מוזמנים להיכנס לקישור לקבלת השירות הטוב ביותר בתחום.