איך בוחרים מגן טוב לסמארטפון

טוב זה לא סוד שיש מגנים לאייפון או סמארטפון גם בדולר אחד באתרי הקניות הסינים, אז מה באמת ההבדל בין מגנים יקרים הטוענים להגנה לבין המגנים הפשוטים והזולים, ובכן יש הבדל והוא משמעותי בעיקר כשתיקון מסך לסמארטפון הופך להיות יקר יותר ויותר. 

אז נתחיל קודם עם מגן כיסוי לסמארטפון זול, מה החסרונות, על מה יש לשים דגש, וממה להיזהר.

מגן לפלאפון

 

כמו שכבר אמרנו, יש באתרי המכירות הסינים אין ספור מגנים לאייפון או מגנים לסמסונג או לכל סמארטפון, אז למה לנו לשלם כפול 10 על מגן של מותג מסויים? טוב אתם לא חייבים, אבל אל תתפשרו על כמה דברים חשובים.

מהניסיון שלנו רב השנים בתיקוני סמארטפון אנו יכולים לומר בוודאות שהמון מהשברים של המסכים באייפון או בסמארטפון קורים כשהסמארטפון נופל על הפינה של המסך, ואז. חוק פיזיקה כזה, מסך הסמארטפון נשבר כמו קור עכביש, מה שאומר שאם אנחנו רוצים להפחית את השברים של המסך בסמארטפון אנחנו חייבים הגנה על הפינות!

וודאו כי המגן שאתם קונים לסמרט פון מספק הגנה מספיקה על הפינות, וודאו שהמגן גבוה במעט מהמסך ויספק את ההגנה הדרושה.

איכות החומר גם היא חשובה, החברות המובילות מייצרות מגנים מחומרים איכותיים דוגמת הפולי קרבונט שהוא חומר המשלב סיליקון ופלסטיק להגנה מושלמת, ישנם חברות המוסיפות טכניקות שונות של בולמי זעזועים, ועורכים מחקרים רבים על מנת לספק איכות, עמידות, והגנה מירבית.

מה החסרונות של מגן שלא ירכך את המכה שיקבל הסמארטפון

ובכן, גם אם המסך לא נשבר, מהנסיון שלנו רב השנים בתיקון מכשירי אייפון וסמארטפון יודעים אנו לספר לכם על תקלות רבות אשר נובעות כתוצאה מנפילות, אי לכך אנחנו ממליצים על הגנה טובה שתגן על המכשיר גם מזעזועים שעלולים לפגוע בעמידות המכשיר. 

מגן סיליקון או מגן פלסטיק, מה יותר מגן על הסמארטפון שלנו?

אנחנו רוצים להיות איתכם ישירים, אנחנו נגד מגן פלסטיק. אנו חושבים כי מגן פלסטיק אינו מגן בצורה מיטבית על האייפון או האנדרואיד שלכם, אינו בולם את את הזעזוע, ואינו מרכך את המכה. כשהסמארטפון שלנו חוטף מכות זה משפיע עליו, בחרו כיסוי לאייפון או לסמארטפון שלכם שיספק בלימת זעזוע וירכך את המכה שסופג המכשיר. בחרו במגן הסיליקון תמיד, חשוב שיראה גמיש ועבה מספיק על מנת לספק את ההגנה המושלמת על הסמארטפון שלכם.

אתר BUYIPHONE.CO.IL מציע לכם כיסויי איכות לאייפון ולסמארטפון של מגוון היצרנים , היכנסו לקולקציה שלנו