איירפודס פרו – כל מה שצריך לדעת – AIRPODS PRO

אז לא מעט דובר על האוזניות החדשות של אפל ה איירפודס פרו.

מה היתרונות והחידושים שלהם? ולמי הן מתאימות?

אז החידוש הגדולה הוא בגזרת השתקת הרעשים, טכנולוגיית ה ANC, טכנולוגיה זו נעזרת בשני מיקרופונין זעירים במיוחד שידגמו את רעשי הרקע באיזור ה 200 פעמים לשניה, ויעזרו לאוזניה לנתק אתכם מהסביבה, ברירת המחדל היא על מצב השתקת רעשים, כשתוכלו לעבור גם למצב שקוף ע”י שינוי הגדרה באייפון.

Adaptive EQ טכנולוגיית התאמת צלילי המידים או נמוכים לאוזן המשתמש, המאפשרת איכות שמע מקסימלית המותאם אישית לאוזן שלכם. אפל מצהירים כי אוזניות הairpods pro מפיקות צלילים נמוכים בתדר 20Hz שזה בהחלט בשורה גדולה לאוזניות כל כך קטנות ומזעריות.שווה

בגזרת הסוללה אנחנו רואים ירידה בהשוואה לדגמי האיירפודס הקודמים, ככל הנראה כתוצאה מטכנולוגיית ה ANC. כשזמן השימוש באיירפודס פרו יהיה בין 4 וחצי שעות ל 5 שעות שימוש, כמובן שזמן השימוש יעלה אם לא נעשה שימוש בהשתקת הרעשים.

אירפודס פרו

קייס הטעינה של האיירפודס פרו כמו הדגם השני של האיירפודס נטען בטכנולוגיית טעינה אלחוטית.

בשורה חדשה בהחלט היא בגזרת אטימות האוזניות למים ואבק, עם תקן ה IPX4 אוזניות האיירפודס פרו ישמרו על עצמם מזיעה או רטיבות, וזו בהחלט בשורה לחובבי הספורט.

מבחינת שימוש באוזניות ב airpods pro מסקירה שאני ערכנו גילינו כי השמע איכותי מאוד ונקי, מבחינת נוחות האוזניות יש שיגידו שאינן נוחות כמו אוזניות האיירפודס מהדורות הקודמים, אבל הבשורה היא בעיקר לאנשים שחיפשו סאונד נקי יותר, למתעמלים, ולכאלו האיירפודס מהדורות הקודמים פשוט נפלו להם מהאוזן.

אתר BUYIPHONE מבית FIXPHONE.CO.IL משווק אוזניות איירפודס פרו חדשות ומקוריות כולל אחריות יצרן מלאה. ניתן להשיג גם אוזניה בודדת לairpods pro במידה ואבדה או הפסיקה לעבוד אוזניה אחת 

 • איירפודס פרו

  איירפודס פרו האוזניות החדשות מבית אפל, הבשורה המשמעותית באיירפודס פרו החדשות היא טכנולוגיית ה

  989

  Buy
 • אוזניה בודדת AIRPODS PRO

  אוזניה בודדת לאיירפודס פרו, אם גם לכם אבדה אוזניה ימין או אוזניה שמאל לאיירפודס

  399

  Buy
השארת תגובה